Są na świecie miejsca, które są niemal stworzone dla prawdziwych petrolheadów. Naszą działalność i stronę wyróżnia ogromna pasja do klasyków, czyli aut z duszą.

Nie tak daleko, bo w Berlinie mieści się jedna z takich świątyń – Classic Remise. Można tutaj zobaczyć szereg cudownych pojazdów takich jak Lamborghini Countach, Ferrari Dino, Mercedes 300 SL, czy Aston Martin DB6. Jest to zaledwie garstka klasków jakie znajdują się w tym miejscu. Oprócz podziwiania i przeżywania motoryzacyjnej ekscytacji możemy zakupić coś do naszej kolekcji. Przykładowo Audi Quattro w stanie niemal fabrycznym 499 tysięcy euro, jacyś chętni?

Dodatkowo uroku dodają warsztaty znajdujące się w środku hali przeznaczonej do zwiedzania. Pierwsze z nich podzielone na kraj pochodzenia pojazdów: Wielka Brytania, Francja, Włochy, USA i Niemcy (Mercedes). Mamy również malutkie serwisy na jedno auto z witrynami na zewnątrz, aby każdy zwiedzający mógł zobaczyć jak wyglądają prace konserwacyjne. Warto dodać, że wszystkie kkalsyki są naprawiane w niesamowicie czystych i poukładanych pomieszczeniach, nie wspominając o zapleczu części zamiennych. Szczególnie warsztat aut brytyjskich ma ich sporo.

Classic Remise w Berlinie to miejsce obowiązkowe na mapie fana motoryzacji zarówno nowej, jak i starszej. Tym bardziej, że wstęp i parking jest całkowicie darmowe. Warto również odwiedzić znajdujący się nieopodal kilkupiętrowy salon Mercedesa.

Pamiętające o odwiedzeniu naszej giełdy klasyków, a sprzedawców zachęcamy do skorzystania z naszego formularza zgłoszeń.