Na sprzedaż BMW E30 316i, czyli z silnikiem M40B16 na pasku rozrządu. Samochód posiadam blisko 3 lata przez ten czas zrobiłem ok. 22 tysięcy kilometrów – miasto, trasy do 150-200 km. Auto nigdy mnie nie zawiodło zawsze odpalało nawet pomimo niskich temperatur. Na początku tego roku wymieniłem akumulator na nowy firmy BOSCH.

BMW posiada sekwencyjną instalację LPG – butla ważna do 2025 roku. Spalanie gazu waha się między 10-12 litrów na 100 km. Silnik bardzo dobrze pracuje i oddaje moc zarówno na gazie i benzynie. Do butli maksymalnie udało mi się zatankować 33 litry LPG.

Samochód posiada szyberdach, elektryczne szyby i centralny zamek (patent poprzedniego właściciela z Niemiec). Wnętrze utrzymane w bardzo dobrym stanie.

Przez okres użytkowania wymieniłem:

– rozrząd (styczeń 2017)

– olej dwa razy

– akumulator BOSCH (styczeń 2019)

– hamulce tył

– amortyzatory tył

– kopułka i paluch

– serwis/regulacja LPG

 

Z racji na wiek auta blisko 30 lat występują oznaki korozji, zainteresowanym udzielę więcej informacji telefonicznie oraz prześlę szczegółowe zdjęcia w wiadomości/mail. Auto można śmiało podnosić za progi (niezgniłe, zdrowe) i jeździć na co dzień. Samochód posiada ważne opłaty.

 

Ewentualnie rozważę wymianę na BMW E38 lub Lexus GS/LS400

 

 

Podobne oferty