BMW E32 750i

Rok produkcji: 1990

Pojemność silnika: 4988 ccm

Moc: 300 KM (221 KW)

Przebieg: 265,413 km

Status auta: do negocjacji

Skrzynia biegów: automatyczna

 

BMW E32 750i w kolorze „280 Gletscherblau Metallic” z białą skórzaną tapicerką. Samochód w wersji europejskiej, sprowadzony z Aargau, Szwajcaria od pierwszego właściciela (ur. 1934). Zachowany w perfekcyjnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Kompletna dokumentacja serwisowa, 6 kluczyków.

Jest to wyjątkowy egzemplarz topowej wersji silnikowej e32, w pięknej kolorystyce, przeznaczony dla wymagającej osoby. Był przez 27 lat w jednych rękach, regularnie serwisowany, zawsze garażowany, nigdy nie używany zimą. Nienagannie utrzymany samochód z dobrych rąk. Każdy detal jest perfekcyjny lub bliski perfekcji, biorąc pod uwagę wiek pojazdu.

Samochód kupiony przez nas z nowym szwajcarskim badaniem technicznym MFK i Abgas ważnym do 08.2019.

Ostatni serwis został wykonany przy przebiegu 264,579 km: nowe świece, klocki i tarcze przód, płyn hamulcowy, olej w silniku i skrzyni, filtr powietrza.

Nadwozie nie posiada żadnych oznak korozji, wgnieceń, lakier bez widocznych większych uszkodzeń czy zarysowań. Drobne odpryski od kamieni w przedniej części nadwozia. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie nadwozie posiada wciąż pierwszy – fabryczny lakier. Wszystkie szyby jeszcze fabryczne bez odprysków.

Wnętrze jest kompletne, tapicerka bez ubytków, widocznych przetarć czy śladów zużycia. Skóra jest zachowana w doskonałym stanie, komplet fabrycznych dywaników, podsufitka fabryczna, brak pękniętych czy poniszczonych plastików.

Wykonane prace: nowy akumulator Bosch, komplet 5 nowych opon Pirelli P7, wyważenie kół, kilka nowych detali zakupionych w serwisie BMW.
Zamontowane nowe nieużywane radio, wysoki model Blaupunkt z 1990 roku, dostępny w prospektach wyposażenia dodatkowego dla BMW e32.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena 69’000 PLN zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane.
Samochód odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna, z wykonanymi tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Na życzenie w podanej cenie dowieziemy samochód lawetą do nowego właściciela po zakupie, bez dodatkowych kosztów.

 

Podobne oferty