BMW e34 530i w kolorze „244 Sterlingsilber Metallic” z szarą welurową tapicerką. Samochód w wersji europejskiej, sprowadzony z Aargau, Szwajcaria od pierwszego właściciela. Zachowany w bardzo dobrym stanie z normalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Dokumentacja serwisowa, komplet kluczyków.

Bardzo trudna do znalezienia konfiguracja – najmniejsze V8 w manualu wyposażone w klimatyzację, Sportsitze, Shadowline, Servotronic, ASC, tempomat, radio Bavaria C Business.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie nadwozie posiada w całości wciąż pierwszy – fabryczny lakier. Widoczne drobne odpryski i ślady użytkowania.

Wnętrze jest kompletne, tapicerka bez ubytków, widocznych przetarć czy śladów zużycia. Welur jest zachowany w bardzo dobrym stanie, brak pękniętych czy poniszczonych plastików.

Wykonane prace: nowy akumulator Bosch, komplet nowych opon, wymiana uszczelek pokryw zaworów, wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem, wymiana płynu chłodniczego i nowy termostat, ustawienie geometrii zawieszenia, uzupełnienie czynnika w ukł. klimatyzacji, nowe świece zapłonowe, usunięcie wycieku i zalany świeży płyn do ukł. wspomagania.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena 29’500 PLN zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane.
BMW e34 530i odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna, z wykonanymi tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.


Zapraszamy do kontaktu pod

tel. +48 791 515 905 (Michał),

+48 698 848 416 (Aleksander),
+48 661 737 676 (Daniel).
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl.

 

(Koniecznie poinformuj, że dzwonisz z portalu OtoClassic.pl)

 

Podobne oferty