BMW E34 535i w kolorze „252 Calypsorot Metallic” z czarną skórzaną tapicerką Buffalo. Samochód w wersji europejskiej, sprowadzony z Le Locle, Szwajcaria od pierwszego właściciela (ur. 1938). Zachowany w bardzo dobrym stanie z normalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Dokumentacja serwisowa, komplet kluczyków.

Wysoka konfiguracja wyposażenia – klimatyzacja automatyczna, skórzana tapicerka Buffalo, Servotronic, ASC, tempomat, radio Bavaria C Professional, el. roleta tylnej szyby, el. fotele z pamięcią ustawień i podgrzewaniem, fotochromowe lusterko wewnętrzne…

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie. Brak korozji. Widoczne minimalne odpryski i ślady użytkowania.

Wnętrze jest kompletne, tapicerka bez ubytków, widocznych przetarć czy śladów zużycia. Skóra Buffalo na fotelach jest w świetnym stanie.

Wykonane prace: nowy akumulator Bosch, wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem, wymiana płynu chłodniczego, nowe dolne przednie wahacze, nowa uszczelka pokrywy zaworów, filtr powietrza i paliwa, wymiana płynu hamulcowego, naprawa i napełnienie ukł. klimatyzacji.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane.
BMW E34 535i odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna, z wykonanymi tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

 

(Koniecznie poinformuj, że dzwonisz z portalu OtoClassic.pl)

 

Podobne oferty