Jaguar Daimler XJ40 sprowadzony z Camorino, Szwajcaria od pierwszego właściciela (ur. 1948). Egzemplarz z niewielkim przebiegiem w pięknej kombinacji kolorystycznej. Zachowany wciąż w oryginalnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania i upływu czasu.

Nadwozie nie posiada korozji i jeśli ma to dla kogoś znaczenie ma wciąż w większości oryginalny lakier. Elementy chromowane w idealnym stanie. Fabryczna złota naklejka, dekor po bokach ma drobne ubytki i dobrze byłoby nakleić nową. Niektóre elementy plastikowe i uszczelki noszą ślady upływu czasu, jednak w porównaniu z innymi egzemplarzami są w ponadprzeciętnym stanie. Lakier bez większych uszkodzeń czy wgnieceń.

Wnętrze jest kompletne, tapicerka bez ubytków, widocznych przetarć czy śladów zużycia. Skóra jest zachowana w bardzo dobrym stanie, komplet fabrycznych dywaników w kolorze nadwozia. Podsufitka fabryczna, nie odkleja się. Elementy drewniane w dobrym stanie, jednak z widocznymi śladami upływu czasu i małymi pęknięciami lakieru.

Samochód jest sprzedawany na oryginalnych felgach aluminiowych Jaguara, wzór „teardrop” z dobrymi oponami. Taki sam wzór jak koło zapasowe widoczne na zdjęciach.

Wykonane prace: nowy akumulator, przegląd klimatyzacji wraz z uzupełnieniem czynnika, nowy wąż wspomagania, nowe uszczelki przedniej i tylnej szyby, po wyjęciu szyb oczyszczenie i zabezpieczenie przedniego oraz tylnego podszybia – słabego punktu Jaguara, polakierowana proszkowo belka tylnego zderzaka, nowe łączniki gumowe i śruby montażowe tylnego zderzaka.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena 26’000 PLN zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane.
Samochód odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna, z wykonanymi tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

 

Podobne oferty