Lexus LS400 w kolorze “199 Alpine Silver Metalic” z szarą skórzaną tapicerką. Samochód sprowadzony na początku zeszłego roku z Niemiec. Auto bezwypadkowe, zachowane w bardzo dobrym stanie, z niewielkim udokumentowanym przebiegiem 126 tysięcy kilometrów, potwierdzonym książką serwisową. Stan pojazdu został zweryfikowany, samochód nie wymaga żadnego wkładu finansowego.

Samochód jest w bardzo dobrym stanie mechanicznym, od ostatniego przeglądu w autoryzowanym serwisie Toyoty w Niemczech przejechał zaledwie 3,5 tysiąca kilometrów. Podczas przeglądu wymieniony został między innymi kompletny rozrząd.

Nadwozie samochodu w bardzo dobrym stanie lakierniczym oraz blacharskim, bez korozji. Miernik grubości powłoki lakierniczej wykazuje fabryczne wartości na dachu, masce, prawej stronie samochodu – drzwiach i błotnikach. Samochód posiada wszystkie szyby oryginalne. Oryginalne felgi w bardzo dobrym stanie, posiadają jedynie niewielkie ślady użytkowania.

Wnętrze zachowane w świetnym stanie z minimalnymi śladami zużycia, bez uszkodzeń. Skóra miękka, nie popękana, bez przetarć, nie była poddawana regeneracji, została jedynie wyczyszczona i nawilżona, podsufitka w stanie idealnym, wstawki drewniane nie popękane. Całe wyposażenie pojazdu sprawne. Auto zostało dodatkowo wyposażone w kompletny zestaw czujników parkowania Toyoty z przodu i z tyłu oraz w radioodtwarzacz Kenwood z wysuwanym ekranem nawigacji. W aucie nigdy nie było palone. Wyświetlacz klimatyzacji nie wylany, antena radia oraz elektryczna regulacja kierownicy sprawne. Do samochodu posiadam komplet 3 kluczyków z pilotem.

Cena wynosi 41’500 PLN za auto opłacone, z wykonanymi tłumaczeniami dokumentów, gotowe do rejestracji, z wykupionym ubezpieczeniem OC na 30 dni. Gwarantuję prawdziwość przebiegu na umowie.

Na życzenie osoby zdecydowanej na zakup w przeciągu tygodnia mogę zarejestrować samochód w Polsce.

Po szczegółowe informacje zapraszam do kontaktu telefonicznego: 509 506 944  (Kacper). Po wcześniejszym umówieniu się istnieje możliwość udostępnienia samochodu do weryfikacji stanu w dowolnym serwisie na terenie Łodzi i okolic.

 

(Koniecznie poinformuj, że dzwonisz z portalu OtoClassic.pl)

 

Podobne oferty