Sprzedam bardzo ciekawy samochód, Mazdę RX7 poliftową drugą generację, w wersji cabrio, z silnikiem Wankla i turbo. Sprzedaję BARDZO OKAZYJNIE (swoją RX7, identyczną, ale w słabszym stanie kupiłem za 20k co też było okazją), za swoje koszty, z uwagi na to, że zrealizuję inny pomysł na projekt samochodu na tor (tu parę słów o tym Mazda RX7, pisanych w momencie, gdy chciałem go brać na tor http://forum.rxklub.pl/index.php?/topic/4016-pawe%C5%82-go%C5%82embiewski-rx7-fc3c-bandit-budujemy-firmowego-racecara/).

Samochód sprowadzony, po opłatach. Ma uszkodzony silnik, po rozebraniu wychodzi na to, że jest do remontu. Poza tym z minusów ma uszkodzony dach (przedarcia z obu stron), nadpękniętą szybkę wskaźników (od słońca), podniszczony fotel kierowcy.

Reszta to plusy. Mazda RX7 jest kompletna, choć aktualnie rozebrany, w celu wyjęcia i diagnozy silnika. Był grafitowy, został przez jednego z poprzednich właścicieli przemalowany zewnętrznie na kolor złoty, co jest tylko plusem w kontekście stanu lakieru. Dodatkowo wnętrze np. komory bagażnika wskazuje, że był zabezpieczony antykorozyjnie.

Ma udokumentowane różne wizyty w serwisach, co łącznie ze stanem samochodu pozwala zdecydowanie sądzić, że przebieg jest oryginalny. Na samochodzie felgi POSTERT BBS Tuning Italia, z mało używanymi acz już wieloletnimi oponami Federal. Ciekawa baza do odbudowy, przebudowy.

Cały stan auta bardzo dobry, zdecydowanie lepszy niż inna Mazda RX7 Turbo, którą odbudowałem i cieszę się na co dzień. Co ważne przy odbudowach, poza silnikiem wszystkie podzespoły tego samochodu powinny być sprawne, skrzynia, turbo, chłodnice, wskaźniki, czujniki, komputer, cewki, szyby, elektryka, akumulator, zawieszenie itp. itd.

Jeżeli nie sprzedam do piątku włącznie, rozbiorę go na części. Kto chętny na części, niech się zgłasza od soboty.

Masę zdjęć wyślę zainteresowanym. Chętnie odpowiem na pytania. tel. 501 619 476

 

(Koniecznie poinformuj, że dzwonisz z portalu OtoClassic.pl)

 

Podobne oferty