PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU WYJĄTKOWĄ OFERTĘ SPRZEDAŻY SAMOCHODU MERCEDES-BENZ MODEL W 111. SAMOCHÓD BYŁ PRODUKOWANY NA RYNEK AMERYKAŃSKI. W PÓŹNIEJSZYCH LATACH ZOSTAŁ SPROWADZONY DO EUROPY. OBECNY WŁAŚCICIEL KUPIŁ POJAZD W NIEMCZECH W 2009R.

TROCHĘ HISTORII
Mercedes-Benz W111, potocznie zwany jest „skrzydlakiem” charakterystyczne zakończenia kantów klapy bagażnika Niemcy nazwali ten zabieg stylistyczny Heckflosse (niem. heck – tył, Flosse – płetwa), „płetwy” na błotniku. Zapożyczono je z amerykańskiej mody.
Model ten po raz pierwszy został zaprezentowany w 1959 roku we Frankfurcie, jako generacja limuzyn klasy wyższej, która miała zastąpić w ofercie Mercedesa popularnego „Pontona”.
W tym czasie stawiano już duży nacisk na zwiększenie bezpieczeństwa, dlatego też Mercedes 220S był tzw. samochodem z bezpiecznym nadwoziem skonstruowanym przez inżyniera Bélę Barényiego. Bezpieczeństwo bierne było na najwyższym, nieosiągalnym dla wielu innych producentów aut, poziomie.
Nadwozie które charakteryzowało: wysokostabilna kabina pasażerska stanowiąca bezpieczne miejsce dla podróżujących, natomiast przód i tył pojazdu skonstruowane jako strefy zgniotu. Zadaniem tych stref było w razie kolizji zredukowanie siły uderzenia poprzez kontrolowaną deformację. O bezpieczeństwo podczas wypadku dbały takie elementy, jak dzielona kolumna kierownicy, kierownica z płytą pochłaniającą energię uderzenia oraz wyściełana deska rozdzielcza, Mercedes W111skrzydlak

SILNIK 2200 benzyna 110 KM

ROK PRODUKCJI 1963
STAN LICZNIKA 54 TYŚ. KM
Data pierwszej rejestracji w Polsce 04.2009r

Wyposażenie:
Wspomaganie układu kierowniczego
Automatyczna skrzynia biegów
Radio Becker
Elektrycznie wysuwana antena teleskopowa
Chrom
Skórzana tapicerka
Podłokietnik przód i tył

SAMOCHÓD JEST W BARDZO DOBRYM STANIE Z PEŁNĄ DOKUMENTACJĄ.

POLECAM !!!

KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z OPŁATY SKARBOWEJ !

ODKUPIMY OD PAŃSTWA UŻYWANY SAMOCHÓD W ROZLICZENIU.

MOŻLIWA ZAMIANA !

MOŻLIWOŚĆ POTWIERDZENIA STANU TECHNICZNEGO W WYBRANYM PRZEZ SIEBIE SERWISIE LUB WARSZTACIE !

Nasza firma oferuje także:

– profesjonalny serwis samochodowy wszystkich marek
– serwis wulkanizacyjny wraz ze sprzedażą opon oraz przechowalnią
– myjnię samochodową z kompleksową kosmetyką wnętrza samochodu oraz powłoki lakierniczej

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ NASZEJ FIRMY.

 

Podobne oferty