Mam do zaoferowania pięknego Mercedesa SL 280 Pagoda Roadster W113 − druga generacja prestiżowej serii roadsterów SL. Ten model pochodzi z 1969 roku jako następca legendarnego sportowego 300 SL Gullwing Roadster. 280 SL to finalna, najmocniejsza i najbardziej dopracowana wersja „Pagody”. Podwozie wyróżnia się wysokim jak na lata 60-te poziomem bezpieczeństwa ze strefami kontrolowanego zgniotu. Lekką, filigranową linię nadwozia stworzył zasłużony francuski designer Paul Bracq.
SL został wyposażony m.in. w przednie niezależne zawieszenie, dwuobwodowy układ hamulcowy wyposażony w tarcze na przedniej osi, fabryczną klimatyzację zmodyfikowany silnik z zapłonem elektronicznym, wspomaganie układu kierowniczego. Wszystko to czyni go bardzo komfortowym i niezawodnym klasykiem.
Prawdziwa perła dla pasjonatów oldtimerów świadomych piękna klasycznej motoryzacji! Mercedes Pagoda

W zestawie:
– dach typu hard top
– stojak na dach
– pokrowiec
– przednia szyba

Oferowany Mercedes Pagoda SL pochodzi z prywatnej kolekcji, został sprowadzony ze Stanów w 2009r. po renowacji blacharsko-lakierniczej. Przez okres jego posiadania dokonano wiele napraw, o których poinformuję zainteresowane osoby.

Proszę o kontakt pod nr: 512-300-614

 

(Koniecznie poinformuj, że dzwonisz z portalu OtoClassic.pl)

 

Podobne oferty