Mercedes W124 200E w kolorze „744 Astralsilber” z czarną materialową tapicerką. Bardzo dobrze zachowany egzemplarz z minimalnym przebiegiem 25 tysięcy kilometrów, sprowadzony bezpośrednio od spadkobierczyni pierwszego właściciela (ur. 1920) z Genua, Włochy. Posiada drobne ślady użytkowania i małe mankamenty charakterystyczne dla auta posiadanego przez kierowcę w bardzo podeszłym wieku. Samochód jeździ jak nowy Mercedes. Po wykonaniu kilku prac kosmetycznych i dokładniejszym wyczyszczeniu będzie również wyglądał jak nowy Mercedes.

Nadwozie bez widocznych większych wad. Małe ryski, kilka małych wgniotek, kilka odprysków lakieru i bardzo drobne ślady używania. Część lakieru jest jeszcze fabrycznego. Absolutny brak korozji. Spód auta, wnęki kół i komora silnika bliskie stanu nowego.

Wnętrze zachowane w świetnym stanie, widoczne tylko minimalne ślady użytkowania. Fabryczne radio Becker Europa z kartą kodową.

Ostatni serwis wykonany został dnia 10.09.2013 przy przebiegu 22,400 km przez autoryzowanego dealera Mercedes-Benz w Chavari, prowincia Genua. Wymienione wtedy zostały wszystkie oleje, filtry płyny, komplet opon i akumulator. Wykonane prace mechaniczne mające na celu przygotować pojazd do przeglądu technicznego. Samochód następnie uzyskał nowy włoski przegląd (wcześniej nie przeszedł go ze względu na spękane fabryczne opony z 1990 roku)

W bagażniku nieużywane koło zapasowe, komplet narzędzi wciąż w fabrycznej folii.

Wykonane prace: nowe świece zapłonowe, nowy pływak, nowy łącznik i podpora wału.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena zawiera opłatę akcyzy.
Samochód (Mercedes W124 200E) odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna i gotowy do rejestracji, z wykonanymi tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni.

Ze względu na niespotykanie niski przebieg samochodu podana cena nie podlega negocjacji.

 

Zapraszamy do kontaktu pod tel.

+48 791 515 905 (Michał),

+48 698 848 416 (Aleksander),
+48 661 737 676 (Daniel).
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl.

 

(Koniecznie poinformuj, że dzwonisz z portalu OtoClassic.pl)

 

Podobne oferty