Do sprzedania trafia najukochańszy samochód, legenda, Toyota Land Cruiser BJ 40. 1980.

Jestem jej właścicielem od 17 lat. Nigdy sie nie zepsuła, nie zawiodła. Uważam, że jest w stanie bardzo dobrym, choć oczywiście do ideału jej daleki.

Wyłącznie garażowana, uzywana tylko latem jako cabrio ( dlatego kilka lat temu sprzedałem hardtop ). Począwszy od spodu: wymieniłem ramę, była wypiaskowana i zabezpieczona, jest bez korozji do dziś. Zawieszenie podniesione, wszystko działa dobrze ).

Reduktor i skrzynia sprawne, napędy załączają się i rozłączają perfekcyjnie. Silnik odpala i pracuje bdb, nigdy nic w nim nie było dłubane, wymieniane poza olejem i termostatem. Nie dymi na biało, szaro, czarno itd. Fotele wymieniłem na skórzane.

Dwa dachy : krótki bimini oraz pełny miękki dach z drzwiami firmy Best Top, używany 3 razy. 5 lat temu auto zostało rozebrane na części i polakierowane. Wtedy też dostało nowe : oba błotniki przednie ( oryginał ), maskę ( oryginał ), lampy, grill przedni, błotniki tylne ( nie oryginał ).

Podłoga tez jest nowa, bardzo mocna. Ramka szyby w stanie bdb. Jednym słowem wsiadać i jechać. Opony nowe BF Goodrich MT 33′. Auto jest dynamiczne i daje dużą frajdę z jazdy. Używane ok 600 km rocznie.

Ukochane auto dzieci. Budzi sensacje wszędzie, gdzie się pojawi. Czuję, jakbym sprzedawał przyjaciela….Żółte tablice , niskie ubezpieczenie, reszta na telefon. Dysponuję zdjęciami ze wszystkich etapów odbudowy auta, chętnie wyślę zainteresowanym

 

Podobne oferty